Narkotyki i intensywny trening

Utrzymanie bardzo dobrej kondycji i super sylwetki oznacza bardzo dużą codzienną aktywność fizyczną. Według przeprowadzonych badań osoby, które palą w tym czasie marihuanę mogą liczyć na pozytywny wynik testu na obecność THC w ich organizmie. Może tak się zdarzyć nawet, jeśli w tym dniu nie miały żadnego kontaktu z narkotykiem. Co to może spowodować? Możemy stracić prawo jazdy. Dlaczego tak się dzieje i skąd się bierze ta zależność treningów i narkotyków?

Trawka nie szkodzi

Marihuana z roku na rok staje się coraz bardziej popularna wśród młodych osób. Już, co czwarty nastolatek się przyznaje do palenia. Można się spodziewać, że jest to jeszcze częściej spotykany problem. Palenie raz za czas może nie nieść ze sobą konsekwencji, ale jeśli prowadzimy w tym czasie samochód to może oznaczać problemy z koncentracją. Efektem może być spowodowane groźnego wypadku. Warto również mieć świadomość, że jeśli policja sprawdzi nas narkotestem to możemy iść do wwiezienia nawet na dwa lata. Nie warto ryzykować swojego zdrowia oraz osób, które przewozimy czy te, które spotykamy na ulicy.

Głównym składnikiem marihuany jest THC związek, które nie rozpuszcza się, ani w wodzie, ani w tłuszczach. Co ciekawe THC może podczas treningów trafić do tkanki tłuszczowej. Będzie tam magazynowany przez wiele tygodni. W pewnym momencie może zostać uwolniony do krwiobiegu. Im mamy większą tkankę tłuszczową tym będziemy odnotowywać większy poziom THC. Jest to potwierdzone naukowo.

2

Według badań przeprowadzonych przez naukowców jasno wynika, że wystarczy zapalić dwa dni wcześniej skręta żeby pojawił się wynik na obecność THC w organizmie. Do jego aktywacji wystarczy półgodzinny trening czy jazda na rowerze. Osoby, które często lubią sobie zapalić powinny uwzględnić to, że w razie kontroli może zostać to wykryte. Oznacza to, że w tym czasie nie powinny kierować żadnymi pojazdami. Policja dysponuje narkotestami i jest wstanie sprawdzić zawartość THC w organizmie. Niepozorna zabawa może oznaczać dla nas bardzo poważne problemy.

Zobacz na: Mocarni.pl – Metadrol 60kapsułek – w sklepie